Yurtdışı eğitim ve fuarcılık sektöründe 15 yılı aşkın deneyimle gün geçtikçe büyüyen Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları bu yıl yine eğitim kurumları ve öğrencileri buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye genelinde 3 faklı şehirde, toplam 5 gün sürecek etkinlikler bünyesinde öğrenciler ve veliler direkt olarak yurtdışındaki okulların yetkililerinden bilgi alma şansı bulabilecek.

Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Polonya, İsveç, Malezya, Hollanda, Rusya gibi farklı ülkelerdeki eğitim olanaklarını öğrencilerin ayağına getiren Edufairs İstanbul turuna 19 Mart Perşembe günü 14.00 – 19.00 saatleri arasında Hilton Kozyatağı’nda başlıyor.

İstanbul Avrupa yakasındaki katılımcılar ise 21-22 Mart Cumartesi - Pazar tarihlerinde 13:00 – 18:00 saatleri arasında The Marmara Otel Taksim’de gerçekleşecek etkinliğe katılabilirler. Bu kapsamda Magma'da bu tarihlerde fuarda olacak... Okurlarımızla tanışacak, eski sayılarımızı meraklılarına ulaştırabileceğiz...

Edufairs ayrıca 24 Mart’ta Ankara Hilton’da, 26 Mart’ta ise İzmir Hilton’da düzenlenecek. Yurtdışında üniversite, yüksek lisans, dil eğitimi, sertifika programları gibi eğitimler hakkında bilgi almak isteyen herkesin katılımına açık olan fuara giriş ücretsiz olup, online kayıt yaptırıp katılanlar arasında yapılacak çekilişle 3 kişiye İngiltere’de 2 hafta ücretsiz dil eğitimi fırsatı sunuluyor.

Ayrıca online kayıt yaptırıp katılan herkese Speexx online dil eğitim seti hediye edilecek.