Cilt bakımında dünyanın öncü ülkesi Küba'dan gelen güzellik sırrını keşfedin. Alicia serisi kremler içerdikleri doğal maddelerle oldukça hassas bir bölge olan yüz derisi bakımı ve yaşlanma karşıtı özellikleriyle öne çıkıyor. Cilt bakım kremlerinin yanı sıra, seçkin eczaneler ve aliciacosmetica.com üzerinden Alicia Crayon ruj serisi, Cabellos saç bakım kremleri, el ve vücut kremleri ve sizi rüyanın içine çekecek parfümlerle tanışabilirsiniz. Bu tanışmaya özel olarak, Magma dergisi Küba Özel Sayısı süresince tüm Alicia ürünlerine yüzde 50 indirimli sahip olabilirsiniz. İndirim kodunuz Magma dergisinde. Magma Küba Özel Sayısı, ekim ve kasım ayları boyunca bayilerde.

Cilt bakımı erken yaşlarda başlaması gereken bir süreç. Alicia kremleri cildinizin ihtiyacına ve kullanım özelliklerine göre beşe ayrılıyor. Propolisli Göz Çevresi Kremi, göz çevresindeki hassas derinin bakımını ve onarımını sağlarken, yüz ve boyun bölgesindeki nemi dengeler ve gün boyu nemli bir cilde kavuşmanızı sağlar. Plasenta ve Aloe Vera Özlü Gece Kremi, yüksek oranda su ve mineral barındırdığı için yıpranmış ciltlerde oldukça etkili. Çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini, cildin gençleşmesini sağlar. Alicia Lipozomlu Nemlendirici Jel içerdiği hyalüronik asit sayesinde cildin nem dengesini düzenler. Cildin üretken tabakasına kadar inebilen tek kozmetik ürün olan lipozom sayesinde cilt yapılanması ve ciltteki kollajen üretimini artırırken akne izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Cildin sıkı ve pürüzsüz kalmasına yardımcı olur. Alicia EGF’li (Epidermal Growth Factor) Yeniden Canlandırıcı Krem, içerdiği epidermal büyüme faktörü sayesinde cildin doğal yenilenmesini destekleyerek ciltteki ince çizgilenmeler ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Propolisli Yenileyici Krem, tüm cilt tipleri için uygundur. Sebum (yağ) salgısını dengelediği için sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Antibakteriyel özelliğe sahiptir. Alicia kremleri yağlı kremler değiller, bu özellik Alicia kremlerinin makyaj astarı olarak da günlük kullanıma uygun olmalarını sağlıyor. 

Alicia cilt bakım ürünleri, dünyanın sağlık üssü Küba’nın başkenti Havana’da, devlet işletmesi Suchel Camacho şirketi tarafından üretiliyor. Alicia cilt bakım ürünlerinin Türkiye’ye resmi olarak ithalatı 2016 yılından beri sadece T.F.N. İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından yapılıyor.

Alicia Türkiye distribütörü hakkında tüm soru ve istekleriniz için aliciacosmetica.com’u ziyaret edebilirsiniz.